Benross PROLITE Stand bag

PROLITE Stand bag je vyroben z velmi pevného a vodě odolného materiálu.Díky těmto materiálům je bag velice lehký a váží pouze 1.8kg!!Uvnitř bagu 5ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi a zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti, nepromokavé kapsy a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Na výběr jsou tři barevná provedení.

PROLITE Stand bag
2890 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Snadbag SYDNEY

Sportovní bag s 8 mi místným organizérem.Dvojitý popruh, nožičky s podstavcem.Celkem 4 kapsy, které nabízejí dostatek úložného prostoru.Držák na ručník a týčka.Na výběr několik barevných provedení.

Snadbag SYDNEY

Silverline CASPITA standbag

CASPITA standbag dokonalá funkční a elegantní. 8,5 x 7 palců velký s 8-osmi místným organizérem.Nový patentovaný systém IQ Ninja zajišťuje útulné rozvržení vašeho vybavení.Bag má celkem osm kapes na cennosti,scorekarty, týčka, tužky, chladící kapsu, vnitřně omyvatelkou kapsu a vekou kapsu na oblečení.

CASPITA  standbag

Silverline Pencil bag

Pencil bag s integrovaným ochranným krytem.Pojme až sedm holí.Součástí malá kapsička na doplňky a popruh na rameno.V nabídce několik barevnýxh provedení.

Pencil bag