Benross HTX Fairway Wood

Získejte maximální hratelnost a kontrolu a zároveň maximální délku ran pomocí HTX dřev! Byla navržena k využití stejné stabilní technologie používané při výrobě driverů včetně CT Responce kanálu, který pomáhá pružnému efektu úderové plochy a pomáhá tak prodloužit délku vašich ran. Duální hlava, která je vyrobena z titanu je spojena s širokým moderním tělem, které pomáhá snížit a prohloubit těžiště, takže hráči si mohou být jisti, že zahrají své rány z jakékoliv pozice.Hlava hole provedena v černošedé barvě a v horní části je umístěn směrový terč. Na výběr ze dvou  loftů 15.5° a 19°. Hůl je standardně osazena shaftem Mitshubishi Kuro Kage a gripem Golf Pride Tour Velvet 360.

HTX Fairway Wood
3390 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross PURE Proto LH Escape

Pure Proto Escape je výsledkem dlouholetého vývoje pro levoruké hráče.Vynikající altenativa za dlouhá železa nabízející díky široké hlavě a kompaktní úderové ploše nízko položené těžiště a tím možnost úspěšného úderu z jakékoliv pozice.Díky dvěma vyvažovacím prvkům v zadní části zaručuje vysokou trajektorii a pronikavý let.Vynikající volba pro vaši hru!Hůl je standardně dodávána na grafitovém shaftu Aldila DVS-I.

PURE Proto LH Escape

Benross HTX hybrid

Benross HTX hybrid nabízí jednoduchou a účinnou náhradu dlouhých želez bez ztráty délky a směru a zvyšuje komfort a přesnost úderu.Inovativní CT Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černošedém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 14 a 17 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Nižší a hlubší těžiště hole umožňuje lépe trefovat míč z jakékoliv pozice.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Golf Pride Tour Velvet 360, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

HTX hybrid

Benross HTX Irons 5-SW: graphite

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez HTX.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Mitsubishi Kuro Kage , které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 4 je možno k sadě dokoupit.

HTX Irons 5-SW: graphite