Silverline Putter STARLIGHT

Putter STARLIGHT charakterizuje klasický tvar typu "kladívko".Hlava hole vyrobena ze zinkového materiálu a insertní vložka je z niklu. Pro lepší zamíření je v horní části je tlustá černá směrová linka.

Putter STARLIGHT
1599 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Putter SPT - 44

Putter SPT - 44 charakterizuje půlkruhový tvar hlavy, která má uprostřed kruhovou díru ve tvaru golfového míčku.Zbytek hlavy hole je v černém matném provedení se dvěma červenými směrovými linkami.Polymerová inzertní vložka úderové plochy, shaft ukončen do hlavy hole.

Putter SPT - 44

Benross TRIBE MDA3 Putter

Puttery TRIBE MDA díky kombinaci původních tvarů a moderních prvků přinášejí nové dimenze vašeho patování. Z celkem třech možných variant si vybere opravdu každý podle vkusu.Úderová plocha má přesně frézované drážky, které míči udělují důležitý forwardspin pro plynulé rolování míče k jamce.Drážky splňují všechny požadavky R & A pravidel. Hlava je vyrobena z nerezové oceli typu 304 v matné černé barvě s bílými směrovými čárami..Barevná úprava povrchu je provedena technologií Bold Black Finish.Na holi je použit měkký bezešví grip Lamkin SINK 11″ round poskytující vynikající kontrolu v jakémkoliv počasí v provedení mid size, který je upřednostňován předními hráči na Tour.

TRIBE MDA3 Putter

Silverline Putter SPT - 521

Putter SPT - 521 je standardní typ kladívko.Černé matné provedení hlavy hole, polymerová inzertní vložka úderové plochy, bílo černá mířící čára.

Putter SPT - 521