Golfové drivery

Benross DELTA X driver

Driver vhodný pro hráče s vysokou dynamikou švihu! Nízko a dozadu posunuté těžiště podpořené 8g závažím v zadní části hlavy hole pomáhá k dosažení maximální délky úderu a snižuje množství neúspěšných ran. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu proudění vzduchu, které pomáhá snížit odpor a zvýšit rychlost hlavy hole. CT - Face technologie je založena na rozdílné tloušťce úderové plochy a díky této technologii lze maximálně využít COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu, která využívá maximální možný MOI.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura VENTUS 4 - T core blue či black a gripem Lamkin Crossline.

DELTA X driver

Benross AERO X driver

Driver vhodný pro hráče s nižší dynamikou švihu! Nízko a dozadu posunuté těžiště podpořené 8g závažím v zadní části hlavy hole pomáhá k dosažení maximální délky úderu a snižuje množství neúspěšných ran. Duální konstrukce hlavy hole je maximálně odlehčena a vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu proudění vzduchu, které pomáhá snížit odpor a zvýšit rychlost hlavy hole. CT - Face technologie je založena na rozdílné tloušťce úderové plochy a díky této technologii lze maximálně využít COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu, která využívá maximální možný MOI. Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura Vista PRO 55 a gripem Lamkin Crossline.

AERO X driver

Benross EVOLUTION R driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště pomocí technologie Centre of Gravity (COG) s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá střední až nižší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem a zaručuje pronikavý let míče. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena formou vakuového odlévání z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu.Pomocí funkce nastavení shaftu možno docílit uzavření či otevření úderové plochy v rozsahu + - 1.5 stupně a možno měnit loft hole v rozsahu 9 až 12 stupňů.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 450cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black TiNi, který produkuje střední až nižší trajektorii s menší zpětnou rotací míče a gripem Lamkin UTX Non Cord.

EVOLUTION R driver

Silverline Titanový driver CR - 06

Mistrovské dílo v technickém vývoji.Kombinace uhlíku v koruně hlavy hole a titanu v úderové ploše dosahuje nízké hmotnosti a vysoké COR efektu při úderu.Cíl je jasný. Maximální délka a absolutní kontrola rány!

Titanový driver CR - 06

Silverline Titanový driver CR - 07

Nový driver s 450 ccm velkou hlavou, která je vyrobené z titanu a přesně vyvážená pomocí dvou šroubů. Další novinkou je ultra-lehký grafit maxPLUS Mitsubishi Rayon shaft.Výsledkem je nebývalá hratelnost s dlouhou délkou rány a vysokou přesností.

Titanový driver CR - 07

Silverline Titanový driver CHAMPION X - 24

Titanová hlava s 460 ccm na bat-Series CHAMPION X-24 shaftu.Rozložení hmotnosti a tím i zaměření hlavy hole může být optimálně přizpůsobeno pomocí vyměnitelných závaží. Driver je koncipován pro vyšší trajektorii dráhy letu, což vede k lepší kontrole a větší vzdálenost.

Titanový driver CHAMPION X - 24