Golfové drivery

Benross EVOLUTION R driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště pomocí technologie Centre of Gravity (COG) s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá střední až nižší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem a zaručuje pronikavý let míče. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena formou vakuového odlévání z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu.Pomocí funkce nastavení shaftu možno docílit uzavření či otevření úderové plochy v rozsahu + - 1.5 stupně a možno měnit loft hole v rozsahu 9 až 12 stupňů.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 450cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black TiNi, který produkuje střední až nižší trajektorii s menší zpětnou rotací míče a gripem Lamkin UTX Non Cord.

EVOLUTION R driver

Benross Delta driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá vyšší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu, která využívá maximální možné MOI pružnosti.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage a gripem Golf Lamkin UTX Non Cord.

Delta driver

Silverline Titanový driver CR - 06

Mistrovské dílo v technickém vývoji.Kombinace uhlíku v koruně hlavy hole a titanu v úderové ploše dosahuje nízké hmotnosti a vysoké COR efektu při úderu.Cíl je jasný. Maximální délka a absolutní kontrola rány!

Titanový driver CR - 06

Silverline Titanový driver CR - 07

Nový driver s 450 ccm velkou hlavou, která je vyrobené z titanu a přesně vyvážená pomocí dvou šroubů. Další novinkou je ultra-lehký grafit maxPLUS Mitsubishi Rayon shaft.Výsledkem je nebývalá hratelnost s dlouhou délkou rány a vysokou přesností.

Titanový driver CR - 07

Silverline Titanový driver CHAMPION X - 24

Titanová hlava s 460 ccm na bat-Series CHAMPION X-24 shaftu.Rozložení hmotnosti a tím i zaměření hlavy hole může být optimálně přizpůsobeno pomocí vyměnitelných závaží. Driver je koncipován pro vyšší trajektorii dráhy letu, což vede k lepší kontrole a větší vzdálenost.

Titanový driver CHAMPION X - 24