Golfová železa

Benross VX51 forged

Vynikající kovaná železa!Kompaktní tvar, malý offset.Hlavy holí vyrobeny z měkké oceli 1020.Osazeny shafty Rifle Project X a gripy Golf Pride tour velvet.Set 3 - PW.Původní cena 15990,-

VX51 forged

Benross DELTA X irons 5-SW: graphite

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez DELTA X. Kované hlavy holí, které díky speciálnímu tepelnému zpracování CT, které je nejblíže maximálnímu limitu dle pravidel R&A 239 μs (mikrosekund) pomáhá stabilitě hlavy hole v impactu. Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké satinové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, maximální posunutí těžiště k patě a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu DELTA X velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Fujikura Vista Pro 60, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu. Železo číslo 4 a GW je možno k sadě dokoupit.

DELTA X irons 5-SW: graphite

Benross AERO X irons 5 - SW: graphite

Železa navržena speciálně pro hráče s nižší švihovou rychlostí.Kompaktní a maximálně odlehčené hlavy nabízí vynikající kontrolu a komfort hry a přesto maximální délku vašich ran! To jsou charakteristiky pro nový model želez AERO X. Hlavy holí jsou vyrobeny z nerezové oceli 431 se speciální tepelnou úpravou .Pomocí designu CT face je dosahováno perfektního vyvážení po obvodu hlavy hole, maximální posunutí těžiště k patě a mírný offset. Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Fujikura Vista Pro 50, které nabízí vyšší trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu. Železo GW je možno k sadě dokoupit.

AERO X irons 5 - SW: graphite

Benross EVOLUTION R irons 4 - PW: graphite

Kompaktní profil, malý offset, úzká líc a vynikající obvodové vyvážení.Vytvořeny pro hráče, kteří preferují vysokou kontrolu míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez EVOLUTION R.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Patentový systém duál "SPEED CAVITY" v patce hole zvyšuje čelní flexibilitu a odrazivost úderové plochy, což pomáhá rychlosti míče a jeho doletu.Systém je založen na podobném trampolinovém efektu jako u driverů.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431.To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX Compressor type R velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 4 - PW a standardně dodáván s grafitovými shafty Mitsubishi Rayon Kuro Kare Black KBS, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo GW je možno k sadě dokoupit.

EVOLUTION R irons 4 - PW: graphite

Benross DELTA X irons 5-SW: steel

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez DELTA X. Kované hlavy holí, které díky speciálnímu tepelnému zpracování CT, které je nejblíže maximálnímu limitu dle pravidel R&A 239 μs (mikrosekund) pomáhá stabilitě hlavy hole v impactu. Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké satinové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, maximální posunutí těžiště k patě a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu DELTA X velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s ocelovými shafty KBS 105, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu. Železo číslo 4 a GW je možno k sadě dokoupit.

DELTA X irons 5-SW: steel

Benross AERO X irons 5 - SW: steel

Železa navržena speciálně pro hráče s nižší švihovou rychlostí.Kompaktní a maximálně odlehčené hlavy nabízí vynikající kontrolu a komfort hry a přesto maximální délku vašich ran! To jsou charakteristiky pro nový model želez AERO X. Hlavy holí jsou vyrobeny z nerezové oceli 431 se speciální tepelnou úpravou .Pomocí designu CT face je dosahováno perfektního vyvážení po obvodu hlavy hole, maximální posunutí těžiště k patě a mírný offset. Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s ocelovými shafty KBS Max, které nabízí vyšší trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu. Železo GW je možno k sadě dokoupit.

AERO X irons 5 - SW: steel

Benross EVOLUTION R irons 4 - PW: steel

Kompaktní profil, malý offset, úzká líc a vynikající obvodové vyvážení.Vytvořeny pro hráče, kteří preferují vysokou kontrolu míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez EVOLUTION R.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Patentový systém duál "SPEED CAVITY" v patce hole zvyšuje čelní flexibilitu a odrazivost úderové plochy, což pomáhá rychlosti míče a jeho doletu.Systém je založen na podobném trampolinovém efektu jako u driverů.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431.To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX Compressor type R velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 4 - PW a standardně dodáván s ocelovými shafty KBS Tour 90 , které nabízí nižší trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo GW je možno k sadě dokoupit.

EVOLUTION R irons 4 - PW: steel