Novinky na trhu

Benross Pearl Combo set

Hůl číslo 6 a 7 jako hybridní železo a 8 - SW jako standardní železo.To je set Pearl Combo set!Masivnější hlava hole šest a sedm nabízí mimořádné posunutí těžiště do zadní části pro vyšší trajektorii.Zbytek setu 8 - SW nabízí kompaktní hlavu a vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče!Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu Pearl combo irons mimořádně hratelný set plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je standardně dodáván s grafitovými šhafty Mitsubishi Rayon Fubuki Ladies, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.

Pearl Combo set

Benross Tour staff bag

Vyroben z vysoce kvalitní kůže.Velmi jednoduchý a nekomplikovaný design.Vynikající zpracování splní očekávání i těch nejnáročnějších hráčů!Bag má celkově osm odolných kapes na příslušenství, cennosti, chladící kapsu i velkou na pití a oblečení.6ti místný organizér je vypolstrovaný v provedení semiš.Má velice robusní a stabilní dno, které lze upnout na všechny typy vozíků.

Tour staff bag

Benross EVOLUTION R driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště pomocí technologie Centre of Gravity (COG) s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá střední až nižší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem a zaručuje pronikavý let míče. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena formou vakuového odlévání z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu.Pomocí funkce nastavení shaftu možno docílit uzavření či otevření úderové plochy v rozsahu + - 1.5 stupně a možno měnit loft hole v rozsahu 9 až 12 stupňů.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 450cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black TiNi, který produkuje střední až nižší trajektorii s menší zpětnou rotací míče a gripem Lamkin UTX Non Cord.

EVOLUTION R driver

Benross Delta driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá vyšší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV. Compressor Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu, která využívá maximální možné MOI pružnosti.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage a gripem Golf Lamkin UTX Non Cord.

Delta driver

Benross Gold driver

Benross Gold Driver byl navržen s důrazem na pomalejší rychlost seniorského švihu.Každý prvek tohoto driveru pomáhá hráčům k zahrání vysoké dlouhé rány s vysokou mírou přesnosti.Vyšší offset umožňuje dosažení kolmé pozice úderové plochy v impactu a díky tomu se snižuje nežádoucí rotace způsobující slice a napomáhá k dosažení dlouhých rovných úderů.Díky veliké hlavy hole 460cc a jejímu modernímu širokému tělu, vyniká Gold vysokým stupněm odpouštění chyb při úderech mimo “sweet spot“. Umístěním těžiště driveru velmi nízko, daleko dozadu od úderové plochy a díky vyvinutí nového shaftu Fujikura Vista Pro shaft dal Benross seniorskému golfu možnost zahrát vyšší a přesnější rány než kdykoliv dříve!!Hlava hole je vyrobena z titanového materiálu 6 - 4 AV a vyvedena v barevném provedení WATER BLACK FINISH.Hůl je osazena gripem Lamkin UTX Non-Cord.

Gold driver

Benross Pearl Driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá vyšší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem. Duální konstrukce hlavy hole, kdy při její výrobě byla snaha o minimální váhu je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV a CT Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu a prodlužuje délku ran.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v matném bílošedivém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura Vista PRO Pearl a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.

Pearl Driver

Benross PROTEC Cart waterproof bag

Kompletně nepromokavý a velice odolný bag!Za historii značky se jedná o první nepromokavý bag, který byl uveden na trh.Má celkem sedm kapes, včetně speciální pro brýle, mobilní telefon a velké chladící.Horní madlo pro snadnou manipulaci pro vyndavání z vozu a umísťování na vozík.Organizér je 14místný.

PROTEC Cart waterproof bag

Benross PROTEC Stand waterproof bag

PROTEC Technology waterproof bag je vyroben z velmi odolného a kompletně voděodolného materiálu.Jedná se o první nepromokavý stand bag v historii značky!Uvnitř bagu 9 ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi, který zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití, poutko na týčka.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Celková váha bagu je 2.5kg a na výběr jsou čtyři barevná provedení.

PROTEC Stand waterproof bag

Benross PRO Cart bag

Benross PRO Cart Bag je vyroben z velmi pevného a zároveň pružného materiálu.Díky použitým materiálům se vyznačuje velmi nízkou váhou, která je 3.0kg.Nabízí dvě velké kapsy po stranách určené na oblečení a další příslušenství.Bag má 14 ti místný organizér na hole, oddělené místo pro deštník a putter, nepromokavou kapsu, magnetickou kapsu a kapsu na cennosti, chladící kapsu na pití, držák na míčky, box pro snadné uložení týček na vnější části, speciální madlo pro snadnou manipulaci.Celkový počet kapes je devět.Bag má robustní konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost.Na výběr je šest barevných provedení.

PRO Cart bag

Benross EVOLUTION R fairway wood

Benross EVOLUTION R fairway wood je naprostou revolucí v oblasti dřev značky Benross!Hlava hole je vyrobena z velmi tenkého materiálů pomocí Fluid Dynamic designu a díky tomu bylo možné rozložit těžiště do zadní části, což snižuje rotaci a pomáhá pronikavému letu míče.Pomocí nastavitelného shaftu je možno měnit loft hole v rozsahu +- 1.5°.Inovativní Compressor Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 17 - 4 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Lamkin UTX Non Cord, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

EVOLUTION R fairway wood

Benross Pearl cart bag

Benross Pearl je velmi stylový a sportovní bag, vyrobený z velmi tenkého a odolného materiálu.V černém provedení s kontrastním fialovým a bílím lemováním.Nabízí dvě velké kapsy po stranách určené na oblečení a další příslušenství.Bag má 14 ti místný organizér na hole, oddělené místo pro deštník a putter, nepromokavou kapsu a kapsu na cennosti, chladící kapsu na pití, držák na míčky, box pro snadné uložení týček na vnější části, speciální madlo pro snadnou manipulaci a jeden ramenní popruh pro nošení na krátké vzdálenosti.Bag má robustní konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost.

Pearl cart bag

Benross Gold Fairway wood

Benross Gold Fairway Wood je charakterizován klasickým tvarem hlavy hole.Díky použití stejného principu jako v případě výroby driveru bylo dosaženo extrémní tolerantnosti při úderu.Široká stabilní hlava zaručuje nízké a maximálně dozadu posunuté těžiště.Díky tomu a aerodynamickému vybrání v zadní části hlavy hole umožňuje hráči zahrát z jakékoliv pozice a dosáhnout vysoké trajektorie.Hůl Hlava hole je vyrobena z nerezové oceli 17 - 4 a provedena v matném barevném provedení WATER BLACK FINISH.Hůl je osazena shaftem Fujikura Vista Pro Gold a gripem Lamkin UTX Non-Cord.

Gold Fairway wood

Benross DELTA Fairway Wood

Získejte maximální hratelnost a kontrolu a zároveň maximální délku ran pomocí DELTA dřev! Byla navržena k využití stejné stabilní technologie používané při výrobě driverů včetně delta sole structure, která maximálně zpevňuje tělo hlavy hole a pomáhá pružnému efektu úderové plochy prodloužit délku vašich ran. Duální hlava, která je vyrobena z nerezové oceli 17 - 4 je spojena s širokým moderním tělem, které pomáhá snížit a prohloubit těžiště, takže hráči si mohou být jisti, že zahrají své rány z jakékoliv pozice.Hlava hole provedena v černé barvě a v horní části je umístěn směrový terč. Na výběr ze dvou loftů 15° a 19°. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura ATMOS red či blue a gripem Lamkin UTX Non Cord.

DELTA Fairway Wood

Benross Pearl Fairway wood

PEARL fairway nabízí klasický design s duální konstrukcí hlavy hole a díky nízkému těžišti zvyšuje univerzálnost použití. Hlava hole je vyrobena z 17-14 oceli.Umožňuje hru z jakékoliv pozice a nabízí vyšší vzdálenost spojenou s vyšší trajektorií a vynikajícím akustickým projevem.Hlava hole má stejně jako driver zabudovaný CT Response kanál pro maximální pružný efekt úderové plochy pro maximální délku vašich úderů!Je v matném provedení bílošedivé barvy. Hůl je standardně osazena speciálně vyvinutým shaftem Fujikura vista PRO Pearl a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.K dispozici v loftech 18º a 21º.

Pearl Fairway wood

Benross EVOLUTION R hybrid

Benross EVOLUTION R hybrid je naprostou revolucí v oblasti hybridů značky Benross!Hlava hole je vyrobena z velmi tenkého materiálů pomocí Fluid Dynamic designu a díky tomu bylo možné rozložit těžiště do zadní části, což snižuje rotaci a pomáhá pronikavému letu míče.Pomocí nastavitelného shaftu je možno měnit loft hole v rozsahu +- 1.5°.Inovativní Compressor Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 17 - 4 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Lamkin UTX Non Cord, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

EVOLUTION R hybrid

Benross PRO Stand bag

PRO Stand bag je vyroben z velmi pevného a odolného materiálu.Díky těmto materiálům je bag velice lehký a váží pouze 2.5kg!!Uvnitř bagu 5ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi a zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti, magnetickou kapsu, nepromokavé kapsy a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Na výběr je pět barevných provedení.

PRO Stand bag

Benross Gold hybrid

Benross Gold hybrid usnadňuje zahraní dlouhých a rovných ran v porovnání s dlouhými železy.Bylo prokázáno, že s hybridy Benross je jednodušší zahrát konzistentně dlouhé rány než s tradičními dlouhými železy. Hybridy Gold jsou pozoruhodné svým designem a zároveň umožňují díky nízko a daleko uloženému těžišti golfistům odehrát kvalitní rány nezávisle na poloze míče.Uder tímto hybridem je charakterizován vysokým letem a kontrolovaným dopadem a doběhem míče.Vylepší vaši hru, ať už hrajete z odpaliště, fairwaye nebo rafu.Dvoudílná hlava hole je vyrobena z nerezové oceli 17 - 4 a je v matném barevném provedení WATER BLACK FINISH.Hůl je osazena shaftem Fujikura Vista PRO a gripem Lamkin UTX Non Cord.

Gold hybrid

Benross Pearl Hybrid

PEARL Escape nabízí čistý moderní design.Pomáhá směřovat a tvarovat míče na cíl.Úderová plocha používá nízko profilový design, který společně s duální konstrukcí hlavy hole, která je vyrobena z 17-14 oceli a nízkému a hlubokému těžišti s maximálním momentem setrvačnosti pomáhá k silným úderům s pronikavému letu míče z jakékoliv pozice. Hlava hole má stejně jako fairwajové dřevo zabudovaný CT Response kanál pro maximální pružný efekt úderové plochy pro maximální délku vašich úderů!Hlava hole je v matném provedení bílošedivém barvy. Hůl je standardně osazena speciálně vyvinutým shaftem Fujikura Vista PRO Pearl Ladies a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.

Pearl Hybrid

Benross DELTA hybrid

Benross DELTA hybrid nabízí jednoduchou a účinnou náhradu dlouhých želez bez ztráty délky a směru a zvyšuje komfort a přesnost úderu.Byla navržena k využití stejné stabilní technologie používané při výrobě driverů včetně delta sole structure, která maximálně zpevňuje tělo hlavy hole a pomáhá pružnému efektu úderové plochy prodloužit délku vašich ran.Hlava hole je v černém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 17 - 4 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Nižší a hlubší těžiště hole umožňuje lépe trefovat míč z jakékoliv pozice.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Fujikura ATMOS red nebo blue a gripem Lamkin UTX Non Cord.

DELTA hybrid

Benross TRIBE MDX 4 Putter

Puttery TRIBE MDX jsou založeny na mimořádných tvarech, které hráče okamžitě upoutají a nabízejí vynikající vyvážení a perfektní zamíření hlavy hole.Použitý materiál je nerezová ocel typu 304.Úderová plocha má přesně frézované drážky, které míči udělují důležitý forwardspin pro plynulé rolování míče k jamce.Premiérový povrch Mist Chrome minimalizuje odlesky, což umožňuje plnou vyzuální koncentraci na putt.Z celkem čtyř možných variant si vybere opravdu každý podle vkusu.Na holi je použit měkký bezešví grip Midsize TRIBE Parallel poskytující vynikající kontrolu v jakémkoliv počasí, který je upřednostňován předními hráči na Tour.

TRIBE MDX 4 Putter

Benross TRIBE MDX 3 Putter

Puttery TRIBE MDX jsou založeny na mimořádných tvarech, které hráče okamžitě upoutají a nabízejí vynikající vyvážení a perfektní zamíření hlavy hole.Použitý materiál je nerezová ocel typu 304.Úderová plocha má přesně frézované drážky, které míči udělují důležitý forwardspin pro plynulé rolování míče k jamce.Premiérový povrch Mist Chrome minimalizuje odlesky, což umožňuje plnou vyzuální koncentraci na putt.Z celkem čtyř možných variant si vybere opravdu každý podle vkusu.Na holi je použit měkký bezešví grip Midsize TRIBE Parallel poskytující vynikající kontrolu v jakémkoliv počasí, který je upřednostňován předními hráči na Tour.

TRIBE MDX 3 Putter