Golfové vozíky

Silverline Golfový vozík STT 300

Extrémně kompaktní čtyřkolový vozík.Upevnění bagu pomocí rychloupínacích spon.Odnímatelná plastová kola, parkovací brzda, odolné plastové pouzdro na příslušenství, integrovaný držák na láhev a dva míčky.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.

Golfový vozík STT 300

Silverline Golfový vozík TIGER

Vynikající vozík TIGER má tři nafukovací kolečka, která obstarávají velmi dobrý jízdní komfort!Brzda na obě kola, odnímatelná chladící kapsa na pití a příslušenství. Pumpička pro nafukovací jako součást vozíku.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.Držák na deštník jako volitelné příslušenství.

Golfový vozík TIGER

Silverline Golfový vozík STT 410

Tříkolový golfový vozík STT 410 má dvojitou hliníkovou konstrukci.Odnímatelná kolečka s gumovým povrchem, parkovací brzdu, uzavírací box pro scorekartu a doplňky,dva elastické upínací popruhy pro upevnění všech variant bagů. Součástí je integrovaný držák na deštník a držák na láhev.

Golfový vozík STT 410

Silverline Golfový vozík pro půjčování v klubech

Velmi lehká ale silná ocelová konstrukce.Odnímatelná rukojeť a kolečka.Poutko na ochraný řetěz proti odcizení.Náhradní rukojeť jako součást příslušenství.

Golfový vozík pro půjčování v klubech

Silverline Golfový vozík MINI

Třídílný golfový vozík MINI je vyroben z hliníku a je velmi lehký.Má držák na score kartu a míčky, který je polohovací stejně jako rukojeť dle potřeby.Plastová kolečka mají gumové obložení.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.

Golfový vozík MINI

Silverline Golfový vozík BUNNY

Golfový vozík BUNNY je vyroben z pevné ocelové konstrukce.Má držák na score kartu, dva míčky, odnímatelná kolečka s kulovými ložisky a vyniká snadnou skladností.Vynikající poměr užitné hodnoty a ceny!

Golfový vozík BUNNY