Golfové příslušenství

Benross PRO cestovní bag

Cestovní bag Benross PRO je vyroben z polyesterového materiálu 1680D odolného vůči mechanickému poškození se silnou pěnovou výplní v horní části, kde jsou umístěny hlavy holí. Po celém obvodu dvojitý zip zajišťuje okamžitý přístup do jakékoliv části. Robustní dvojité poutko zajišťuje velmi snadné zvedání. Dva robustní popruhy se sponou zajistí maximální utažení a omezení pohybu bagu uvnitř. Bag obsahuje dvě vnitřní a dvě vnější kapsy a vyztuženou spodní část, která obsahuje kolečkový systém zajištující maximální transportní komfort.

PRO cestovní bag

Silverline Cestovní vak SUPREME

Velmi prostorný vak!Součástí jsou integrovaná kolečka pro snadnou manipulaci, kompletní polstrovaná ochrana, dvě vnější a jedna vnitřní odnímatelná kapsa, ruční a manipulační poutko.

Cestovní vak SUPREME

Silverline Cestovní vak

Velice atraktivní design!Robusní konstrukce s integrovanými kolečky, polstrované čelo vaku a vysoce funkční vnější kapsa, ramenní popruh.Dvě manipulační poutka.Na výběr Černomodré a černostříbrné provedení.

Cestovní vak

Silverline Cestovní vak

Součástí vaku jsou integrovaná koléčka.Polstrované čelo a vysoce funkční čelní kapsa.Dva manipulační držáky, zip po celém obvodu a kapsička na vizitku.

Cestovní vak

Silverline Dešník na vozík

Vynikající deštník pro umístění přímo na Váš vozík!Maximální možné prodloužení rukojeti umožňuje stát pod deštníkem hráči jakékoliv velikosti!Jedná se o nově vyvinutý a patentovaný uzavíratelný systém.Je velmi lehký a stabilní.Průměr je 133cm.Skelet a hřídel s příměsí skelné tkaniny, držadlo polyesterová tkanina s teflonem.

Dešník na vozík

Benross Tour deštník

Deštník, který díky svojí dvojité konstrukci odolá jakýmkoliv povětrnostním vlivům.Komfortní gumová rukojeť, dvojité obvodové zapínání, 68 Tour velikost. Odolnost proti větru do rychlosti 70km/h!!!

Tour  deštník

Silverline Golfový deštník SMILEY

Golfový deštník SMILEY. Černé provedení s motivem hráče. Protivětrná úprava, průměr 130 cm, gumová rukojeť.Černé a žluté provedení.

Golfový deštník SMILEY

Silverline Cestovní bag Deluxe

Dva odolné stahovací popruhy, nosící pás na rameno, zip po celém obvodu pro snadnou manipulaci.Možné dvě verze v závislosti na typu bagu stand nebo cart bag.

Cestovní bag Deluxe

Silverline Nylonová cestovní taška na bag

Vyrobena z velmi odolného materiálu.Zip po celém obvodu, dva popruhy a kapsička na vizitku.

Nylonová cestovní taška na bag

Silverline Golfové lovítko

Teleskopické lovítko, délka 5, 5 metru.Nejdelší lovítko na trhu, kterému neunikne žádný míček!

Golfové lovítko

Silverline Golfové míče

Golfové míče Champion.Dvouplášťové, 432 dimplů, komprese 90.Balení 25 kusů, různé barvy. Vynikající poměr cena a funkce! Vhodné pro začátečníky, kteří nechtějí utrácet velké peníze za ztracené míče a zároveň nechtějí používat hrané míčky.

Golfové míče

Silverline Golfový deštník GOLFER

Golfový deštník GOLFER. Černé provedení s motivem hráče. Protivětrná úprava, průměr 130 cm, gumová rukojeť.

Golfový deštník GOLFER

Silverline Taška na body Deluxe

Taška Deluxe je určena na všechny velikosti bot.Zip po celém obvodu pro snadnou obsluhu.

Taška na body Deluxe

Silverline Držák na deštník DELUXE

Držák na deštník DELUXE se vstupním otvorem o průměru 45mm. Mechanismus upevnění jednoduchým plastovým závitem. Jedná se o univerzální provedení na jakýkoliv vozík značky SILVERLINE a adaptovatelný i na ostatní modely jiných značek.

Držák na deštník DELUXE

Silverline Golfový deštník MULTICOLOR

Průměr 130 cm, protivětrná úprava, PVC rukojeť a ochranný kryt.Tyč na které je deštník konstruován je ve sklolaminátovém provedení.

Golfový deštník MULTICOLOR

Silverline Držák na deštník UNIVERSAL

Držák na deštník UNIVERSAL nabízí variabilní provedení průměru otvoru dle vašeho deštníku.Mechanismus upevnění jednoduchým plastovým závitem.Jedná se o univerzální provedení na jakýkoliv vozík značky SILVERLINE a adaptovatelný i na ostatní modely jiných značek.

Držák na deštník UNIVERSAL

Silverline Golfové lovítko

Teleskopické lovítko. Speciální poutko na uchycení k bagu. Provedení v délkách 2,75 m a 3,65 m.

Golfové lovítko

Silverline Golfové lovítko MINI

Teleskopické lovítko, délka 1,98 metru.

Golfové lovítko MINI

Silverline Nepromokavý kryt na bag

Nepromokavý kryt na bag.Postranní kapsa pro základní věci, aby hráč nemusel otevírat zip krytu a zamezil tak pronikání vody.V horní časti zip pouze v čáti pro golfové hole.

Nepromokavý kryt na bag

Silverline Obal na vozík

Vhodný pro všechny typy a rozměry vozíků.Stahovací šnůrka proti vypadávání nečistot a uzavření vstupního otvoru.

Obal na vozík

Silverline ONE SIZE ALLWEATHER rukavice pánská černá / bílá

Naprosto revoluční technologie ve výrobě rukavic! Vyrobena z velmi jemného lycra materiálu, který je zároveň snadno omyvatelný. Ten umožňuje maximální flexibilitu bez ohledu na velikost paže a naprosto se přizpůsobí! Zároveň je materiál velmi odolný na opotřebení. V oblasti hřbetu prstů a prstních kloubů umožňuje volnější pohyb a zabraňuje možnému pnutí. Oblast dlaně a palce vystužena pro vetší odolnost.

ONE SIZE ALLWEATHER rukavice pánská černá / bílá