Dámské golfové hole

Benross Pearl Combo set

Hůl číslo 6 a 7 jako hybridní železo a 8 - SW jako standardní železo.To je set Pearl Combo set!Masivnější hlava hole šest a sedm nabízí mimořádné posunutí těžiště do zadní části pro vyšší trajektorii.Zbytek setu 8 - SW nabízí kompaktní hlavu a vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče!Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu Pearl combo irons mimořádně hratelný set plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je standardně dodáván s grafitovými šhafty Mitsubishi Rayon Fubuki Ladies, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.

Pearl Combo set

Silverline Big Bird X - 21

Kompletní set, který je složen z holí 1, 3 a 5 dřevo a set želez 4 - SW (dámské provedení obsahu dřeva 3, 5 a 7). Set holí je na grafitovém shaftu R v pánském a L v dámském provedení. Hole se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, hlavy holí želez jsou vyrobeny z nerezové ocel 17 - 4 a úderové plochy dřev mají titanovou úderovou plochu.Díky maximalizované úderové ploše kombinované z větším offsetem umožnující hru širokému spektru hráčů včetně začátečníku.

Big Bird X - 21

Silverline Tour classic TC - 46

Nová řada TC - 46 se vyznačuje vysokou hratelností a vysokou mírou odpouštění.Ideální set pro začínající hráče za vynikající cenu!Hlavy holí jsou vyrobené z nerezavějící oceli a velká dutina v zadní části umožnilo dobré rozložení váhy a posunutí těžiště pro vyšší trajektórii míče. Set obsahuje: dřevo 5, železa 5, 7, 9 a SW nebo hybrid, 7, 9 a SW a putter.

Tour classic TC - 46

Benross Pearl Driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá vyšší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem. Duální konstrukce hlavy hole, kdy při její výrobě byla snaha o minimální váhu je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV a CT Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu a prodlužuje délku ran.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v matném bílošedivém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura Vista PRO Pearl a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.

Pearl Driver

Silverline Champion X - 24

Revoluční trojité závaží v hlavě hole umožňuje naprosté sladění vedení hlavy hole s individuálními požadavky hráčů.Širší líc podporuje vysoký a pronikavý let míče.Nízké těžiště pomáha zlepšit trefení míče.Sada je vybavena grafitovými shafty o váze 70 gramů.Set 5 - SW.

Champion X - 24

Benross PRO 2.0 Cart bag dámský

Benross PRO 2.0 je velmi stylový a sportovní bag, vyrobený z velmi tenkého a odolného materiálu.V černém provedení s kontrastním fialovým a bílím lemováním.Nabízí dvě velké kapsy po stranách určené na oblečení a další příslušenství s celkovým počtem devět. Bag má 14 ti místný organizér na hole, oddělené místo pro deštník a putter, nepromokavou kapsu a kapsu na cennosti, chladící kapsu na pití, držák na míčky, box pro snadné uložení týček na vnější části, speciální madlo pro snadnou manipulaci a jeden ramenní popruh pro nošení na krátké vzdálenosti.Bag má robustní konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost.

PRO 2.0 Cart bag dámský

Benross Pearl Fairway wood

PEARL fairway nabízí klasický design s duální konstrukcí hlavy hole a díky nízkému těžišti zvyšuje univerzálnost použití. Hlava hole je vyrobena z 17-14 oceli.Umožňuje hru z jakékoliv pozice a nabízí vyšší vzdálenost spojenou s vyšší trajektorií a vynikajícím akustickým projevem.Hlava hole má stejně jako driver zabudovaný CT Response kanál pro maximální pružný efekt úderové plochy pro maximální délku vašich úderů!Je v matném provedení bílošedivé barvy. Hůl je standardně osazena speciálně vyvinutým shaftem Fujikura vista PRO Pearl a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.K dispozici v loftech 18º a 21º.

Pearl Fairway wood

Benross Pearl Hybrid

PEARL Escape nabízí čistý moderní design.Pomáhá směřovat a tvarovat míče na cíl.Úderová plocha používá nízko profilový design, který společně s duální konstrukcí hlavy hole, která je vyrobena z 17-14 oceli a nízkému a hlubokému těžišti s maximálním momentem setrvačnosti pomáhá k silným úderům s pronikavému letu míče z jakékoliv pozice. Hlava hole má stejně jako fairwajové dřevo zabudovaný CT Response kanál pro maximální pružný efekt úderové plochy pro maximální délku vašich úderů!Hlava hole je v matném provedení bílošedivém barvy. Hůl je standardně osazena speciálně vyvinutým shaftem Fujikura Vista PRO Pearl Ladies a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.

Pearl Hybrid

Silverline Titanový driver CHAMPION X - 24

Titanová hlava s 460 ccm na bat-Series CHAMPION X-24 shaftu.Rozložení hmotnosti a tím i zaměření hlavy hole může být optimálně přizpůsobeno pomocí vyměnitelných závaží. Driver je koncipován pro vyšší trajektorii dráhy letu, což vede k lepší kontrole a větší vzdálenost.

Titanový driver CHAMPION X - 24

Benross Pearl irons

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez Pearl.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu Pearl velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 6 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Fujikura Vista PRO Pearl Ladies, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 5 je možno k sadě dokoupit.

Pearl irons

Silverline Fairway dřevo CHAMPION X - 24

Jedinečná koncepce vyměnitelných závaží hlavy hole!Je tím umožněno měnit trajektorii míče a jeho kontrolu systémem rozložení váhy po obvodu hlavy hole.Hlava hole je vyrobena z nerezové oceli a osazena grafitovým shaftem pohlcujícím vibrace.

Fairway dřevo CHAMPION X - 24

Silverline Hybrid s uhlíkovou korunou hlavy

Hybrid má jedinečnou koncepci s uhíkovou korunou hlavy hole.Díky tomu je maximálně sníženo těžiště a dosahováno vyšší trajektorie.Na výběr provedení s lofty 17 a 21 stupňů.

Hybrid s uhlíkovou korunou hlavy

Silverline Hybrid CHAMPION X - 24

Hybrid CHAMPION je nejlepší mezi konkurenčními produkty.Hmotnost hlavy hole lze nastavit optimálně v hlavě hole přes vyměnitelná hmotnostní závaží. Vzhledem k nižšímu těžišti odpouští více než dlouhá dřeva.

Hybrid  CHAMPION X - 24