Golfové hybridy

Benross EVOLUTION R hybrid

Benross EVOLUTION R hybrid je naprostou revolucí v oblasti hybridů značky Benross!Hlava hole je vyrobena z velmi tenkého materiálů pomocí Fluid Dynamic designu a díky tomu bylo možné rozložit těžiště do zadní části, což snižuje rotaci a pomáhá pronikavému letu míče.Pomocí nastavitelného shaftu je možno měnit loft hole v rozsahu +- 1.5°.Inovativní Compressor Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 17 - 4 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Lamkin UTX Non Cord, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

EVOLUTION R hybrid

Benross DELTA hybrid

Benross DELTA hybrid nabízí jednoduchou a účinnou náhradu dlouhých želez bez ztráty délky a směru a zvyšuje komfort a přesnost úderu.Byla navržena k využití stejné stabilní technologie používané při výrobě driverů včetně delta sole structure, která maximálně zpevňuje tělo hlavy hole a pomáhá pružnému efektu úderové plochy prodloužit délku vašich ran.Hlava hole je v černém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 17 - 4 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Nižší a hlubší těžiště hole umožňuje lépe trefovat míč z jakékoliv pozice.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Fujikura ATMOS red nebo blue a gripem Lamkin UTX Non Cord.

DELTA hybrid

Silverline Hybrid s uhlíkovou korunou hlavy

Hybrid má jedinečnou koncepci s uhíkovou korunou hlavy hole.Díky tomu je maximálně sníženo těžiště a dosahováno vyšší trajektorie.Na výběr provedení s lofty 17 a 21 stupňů.

Hybrid s uhlíkovou korunou hlavy

Silverline Hybrid s mělkou prohlubní hlavy hole

Hybrid má vynikající vyvážení do spodní a zadní části hlavy hole.Prohlubeň v horní části hlavy hole umožňuje větší rychlost v impaktu.Vybavena novým ultra-light grafit shaftem maxPLUS Mitsubishi. Rayon

Hybrid s mělkou prohlubní hlavy hole

Silverline Hybrid CHAMPION X - 24

Hybrid CHAMPION je nejlepší mezi konkurenčními produkty.Hmotnost hlavy hole lze nastavit optimálně v hlavě hole přes vyměnitelná hmotnostní závaží. Vzhledem k nižšímu těžišti odpouští více než dlouhá dřeva.

Hybrid  CHAMPION X - 24