Golfové bagy

Benross Tour staff bag

Vyroben z vysoce kvalitní kůže.Velmi jednoduchý a nekomplikovaný design.Vynikající zpracování splní očekávání i těch nejnáročnějších hráčů!Bag má celkově osm odolných kapes na příslušenství, cennosti, chladící kapsu i velkou na pití a oblečení.6ti místný organizér je vypolstrovaný v provedení semiš.Má velice robusní a stabilní dno, které lze upnout na všechny typy vozíků.

Tour staff bag

Benross PROTEC Cart waterproof bag

Kompletně nepromokavý a velice odolný bag!Za historii značky se jedná o první nepromokavý bag, který byl uveden na trh.Má celkem sedm kapes, včetně speciální pro brýle, mobilní telefon a velké chladící.Horní madlo pro snadnou manipulaci pro vyndavání z vozu a umísťování na vozík.Organizér je 14místný.

PROTEC Cart waterproof bag

Benross PROTEC Stand waterproof bag

PROTEC Technology waterproof bag je vyroben z velmi odolného a kompletně voděodolného materiálu.Jedná se o první nepromokavý stand bag v historii značky!Uvnitř bagu 9 ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi, který zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití, poutko na týčka.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Celková váha bagu je 2.5kg a na výběr jsou čtyři barevná provedení.

PROTEC Stand waterproof bag

Silverline CASPITA cartbag

CASPITA cartbag nabízí dokonalou funkčnost v elegantní provedení! 9 x 7 palců velký a se 14-ti místným organizérem. Celkem 9 kapes, včetně kapsy na cennosti, brýle a mobil, nepromokavé kapsy.Nepromokavá kapsa je plně omyvatelná. Další součástí bagu jsou kapsy na score karty, týčka a tužky.

CASPITA  cartbag

Benross PRO Cart bag

Benross PRO Cart Bag je vyroben z velmi pevného a zároveň pružného materiálu.Díky použitým materiálům se vyznačuje velmi nízkou váhou, která je 3.0kg.Nabízí dvě velké kapsy po stranách určené na oblečení a další příslušenství.Bag má 14 ti místný organizér na hole, oddělené místo pro deštník a putter, nepromokavou kapsu, magnetickou kapsu a kapsu na cennosti, chladící kapsu na pití, držák na míčky, box pro snadné uložení týček na vnější části, speciální madlo pro snadnou manipulaci.Celkový počet kapes je devět.Bag má robustní konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost.Na výběr je šest barevných provedení.

PRO Cart bag

Benross PRO Stand bag

PRO Stand bag je vyroben z velmi pevného a odolného materiálu.Díky těmto materiálům je bag velice lehký a váží pouze 2.5kg!!Uvnitř bagu 5ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi a zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti, magnetickou kapsu, nepromokavé kapsy a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Na výběr je pět barevných provedení.

PRO Stand bag

Silverline CASPITA standbag

CASPITA standbag dokonalá funkční a elegantní. 8,5 x 7 palců velký s 8-osmi místným organizérem.Nový patentovaný systém IQ Ninja zajišťuje útulné rozvržení vašeho vybavení.Bag má celkem osm kapes na cennosti,scorekarty, týčka, tužky, chladící kapsu, vnitřně omyvatelkou kapsu a vekou kapsu na oblečení.

CASPITA  standbag

Silverline Cartbag EL PASO

Součástí bagu je dokonalý 14 ti místný organizér.Celkem 11 kapes poskytujících dostatek úložného prostoru pro oblečení a doplňky.Kapsy na cennosti a chladící kapsa.Oddělený tubus na patr.Držák na deštník, ručník a rukavice.

Cartbag EL PASO

Benross PROLITE Stand bag

PROLITE Stand bag je vyroben z velmi pevného a vodě odolného materiálu.Díky těmto materiálům je bag velice lehký a váží pouze 1.8kg!!Uvnitř bagu 5ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi a zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti, nepromokavé kapsy a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Na výběr jsou tři barevná provedení.

PROLITE Stand bag

Silverline Snadbag SYDNEY

Sportovní bag s 8 mi místným organizérem.Dvojitý popruh, nožičky s podstavcem.Celkem 4 kapsy, které nabízejí dostatek úložného prostoru.Držák na ručník a týčka.Na výběr několik barevných provedení.

Snadbag SYDNEY

Silverline Standbag SUNDAY

Klasický pencilbag s integrovaným ochranným krytem a nožičkami.Rozdělen na dva boxy pro hole.Čelní a boční kapsa a popruh na nošení.Na výběr několik barevných provedení.

Standbag SUNDAY

Silverline Pencil bag DELUXE

Pencil bag s integrovaným ochranným krytem pro rychlé kolo golfu. Dvojitý organizér až na 7 holí.Velká kapsa pojme potřebné golfové doplňky.

Pencil bag DELUXE

Silverline Pencil bag

Pencil bag s integrovaným ochranným krytem.Pojme až sedm holí.Součástí malá kapsička na doplňky a popruh na rameno.V nabídce několik barevnýxh provedení.

Pencil bag

Silverline Range bag

Velmi lehký a funkční bag pro vaši rychlou devítku nebo návštěvu driving range! Má tři dělící přepážky pro rozdělení holí.Dvě kapsy, držák na ručník a týčka a popruh na ramena.Na výběr několik barevných provedení.

Range bag