Silverline Snadbag SYDNEY

Sportovní bag s 8 mi místným organizérem.Dvojitý popruh, nožičky s podstavcem.Celkem 4 kapsy, které nabízejí dostatek úložného prostoru.Držák na ručník a týčka.Na výběr několik barevných provedení.
Snadbag SYDNEY
2290 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross PROTEC Stand waterproof bag

PROTEC Technology waterproof bag je vyroben z velmi odolného a kompletně voděodolného materiálu.Jedná se o první nepromokavý stand bag v historii značky!Uvnitř bagu 9 ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi, který zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití, poutko na týčka.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Celková váha bagu je 2.5kg a na výběr jsou čtyři barevná provedení.

PROTEC Stand waterproof bag

Silverline CASPITA cartbag

CASPITA cartbag nabízí dokonalou funkčnost v elegantní provedení! 9 x 7 palců velký a se 14-ti místným organizérem. Celkem 9 kapes, včetně kapsy na cennosti, brýle a mobil, nepromokavé kapsy.Nepromokavá kapsa je plně omyvatelná. Další součástí bagu jsou kapsy na score karty, týčka a tužky.

CASPITA  cartbag

Benross PROTEC Cart waterproof bag

Kompletně nepromokavý a velice odolný bag!Za historii značky se jedná o první nepromokavý bag, který byl uveden na trh.Má celkem sedm kapes, včetně speciální pro brýle, mobilní telefon a velké chladící.Horní madlo pro snadnou manipulaci pro vyndavání z vozu a umísťování na vozík.Organizér je 14místný.

PROTEC Cart waterproof bag