Silverline Snadbag SYDNEY

Sportovní bag s 8 mi místným organizérem.Dvojitý popruh, nožičky s podstavcem.Celkem 4 kapsy, které nabízejí dostatek úložného prostoru.Držák na ručník a týčka.Na výběr několik barevných provedení.
Snadbag SYDNEY
2290 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Pencil bag

Pencil bag s integrovaným ochranným krytem.Pojme až sedm holí.Součástí malá kapsička na doplňky a popruh na rameno.V nabídce několik barevnýxh provedení.

Pencil bag

Benross PRO Stand bag

PRO Stand bag je vyroben z velmi pevného a odolného materiálu.Díky těmto materiálům je bag velice lehký a váží pouze 2.5kg!!Uvnitř bagu 5ti místný organizér pro snadnou manipulaci s holemi a zabraňuje jejich křížení.Nabízí dvojitý popruh pro snadné nošení, kapsu na cennosti, magnetickou kapsu, nepromokavé kapsy a mnoho dalších multifunkčních, chladící box na pití.Celkový počet kapes je šest.Držák na deštník a poutko pro umístění ručníku jsou umístěny na boku.Ve spodní části je popruh na suchý zip, který zabraňuje případnému nechtěnému otevření nožiček.Na výběr je pět barevných provedení.

PRO Stand bag

Silverline Standbag SUNDAY

Klasický pencilbag s integrovaným ochranným krytem a nožičkami.Rozdělen na dva boxy pro hole.Čelní a boční kapsa a popruh na nošení.Na výběr několik barevných provedení.

Standbag SUNDAY