Fairway dřeva

Benross DELTA X Fairway wood

Získejte maximální délku ran a mimořádnou kontrolu pomocí DELTA X dřev! Hůl je koncipována pro hráče s vyšší švihovou rychlostí. Byla navržena k využití stejné technologie používané při výrobě driverů včetně delta sole structure, která maximálně zpevňuje tělo hlavy hole a pomáhá pružnému efektu úderové plochy prodloužit délku vašich ran. Hlava je vyrobena z nerezové oceli 17 - 4 v designu CT - face a je spojena s širokým tělem, které pomáhá snížit a prohloubit těžiště, takže hráči si mohou být jisti, že zahrají své rány z jakékoliv pozice.Hlava hole provedena v černé barvě a v horní části je umístěn směrový terč. Na výběr ze dvou loftů 15° a 19°. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura VENTUS blue či black a gripem Lamkin Crossline. Hůl je k dispozici i levostranném provedení.

DELTA X Fairway wood

Benross AERO X Fairway wood

Výrazné konstrukční odlehčení hlavy hole přináší prodloužení vašich ran na maximum! AERO X fairway wood je koncipován pro hráče s nižší švihovou rychlostí. Díky konstrukci CT- face je hlava hole aerodynamicky přizpůsobena hře z jakékoliv pozice. Díky mimořádné snaze o přesunutí těžiště do zadní části hůl poskytuje mimořádně pronikavou trajektorii letu míče všem hráčům. Pomocí nově upravené úderové ploše se podařilo maximalizovat sweet spot a znásobit počet úspěšně odehraných ran. Hůl je osazena shaftem Fujikura Vista PRO 55 a gripem Lamkin Crossline.

AERO X Fairway wood

Benross EVOLUTION R fairway wood

Benross EVOLUTION R fairway wood je naprostou revolucí v oblasti dřev značky Benross!Hlava hole je vyrobena z velmi tenkého materiálů pomocí Fluid Dynamic designu a díky tomu bylo možné rozložit těžiště do zadní části, což snižuje rotaci a pomáhá pronikavému letu míče.Pomocí nastavitelného shaftu je možno měnit loft hole v rozsahu +- 1.5°.Inovativní Compressor Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 17 - 4 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Lamkin UTX Non Cord, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

EVOLUTION R fairway wood

Silverline Fairway dřevo CHAMPION X - 24

Jedinečná koncepce vyměnitelných závaží hlavy hole!Je tím umožněno měnit trajektorii míče a jeho kontrolu systémem rozložení váhy po obvodu hlavy hole.Hlava hole je vyrobena z nerezové oceli a osazena grafitovým shaftem pohlcujícím vibrace.

Fairway dřevo CHAMPION X - 24