Tréninkové pomůcky

Silverline Švihový analyzátor

Švihový analyzátor který mikroprocesorem zkoumá chování míče při úderu.LCD display ukazuje vzdálenost v metrech, rychlost míče a průměr za tři odpálené údery.Na display se přenáší rotace míče a ukazuje přímý let, slice či hook.U míčku lze nastavovat výška podle toho, zda hráč používá k úderu železo nebo dřevo.Používají se čtyři baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Švihový analyzátor

Silverline Domácí driving range

Snadno smontovatelný pomocí stavitelných tyčí.Velmi odolná uzavřená konstrukce s velkým terčem uprostřed vyrobená z vysoce odolné nylonové síťoviny.Rozměry:šířka 3,10 metru, výška 2,10 metru a hloubka 1,50 metru.

Domácí driving range

Silverline Podavač míčů

Již nikdy se nebudete muset předklánět pro míčky na drivingu!Podavač míču za vás vše vyřeší!Míčky jsou podávány z misky a ta je zásobena z trubky o kapacitě 3O ti míčů.skladné a velmi rychle rozložitelné.

Podavač míčů

Silverline Patovací koberec Deluxe

Patovací koberec zakončený stoupáním na kterém je umístěna jamka.Umístění jamky je možno měnit a po zásahu jamky jsou míčky podávany zpět na odpalovací místo pomocí přívodního žlábku!V prostoru odpalu je umístění stupnice pro kontrolu rozsahu pohybu úderu.Velice dobře skladné a snadno složitelné.Rozměry 215 cm x 25,5 cm.

Patovací koberec Deluxe

Silverline odpalovací podložka

Podložka má robusní spodní čast proti pohybu.Odpalovací část provedena v zelené barvě s vodící bílou linku, kde je v přední části umístěno týčko.V pravém dolním rohu umístěno logo výrobce. Rozměr 42,0 x 16 cm.

 odpalovací podložka

Silverline Cvičná hůl

Cvičná hůl sloužicí pro nácvik optimální roviny nápřahu, jeho intenzity a práci zápěstí.Modelový grip pro neutrální držení.V nabídce varianta pouze pro levoruké hráče.

Cvičná hůl

Silverline For arms

For arms slouží pro trénink a rozpohybování horní části těla.Pro více síly, obratnosti, pružnosti a kontroly.Součástí balení je CD na kterém je uvedeno 33 různých cvičení.Doporučeno předními lékaři a golfovými trenéry.

For arms

Silverline Cvičná hůl

Cvičná hůl pro trénink optimálního rytmu švihu.Hůl má modelový grip pro neutrální úchop.

Cvičná hůl

Silverline Sběrač na míče

Látkový sběrač s hliníkovou trubkou a rukojetí.Kapacita 100 míčů!Látkové provedení umožňuje snadné složení prázdného provedení.

Sběrač na míče

Silverline WRIST MASTER cvičná opora zápěstí

Vynikající pomůcka proti přílíš aktivnímu pohybu zápěstí, který hráč provádí během nápřahu i v průběhu prošvihu.

WRIST MASTER cvičná opora zápěstí

Silverline Golfová jamka s praporkem

Golfová jamka vhodná pro umístění na vaši zahradě.Jedná se věrnou kopii hrací jamky na hřišti včetně průměru jamky! Praporková tyč je řešena jako stavebnice složena z několika do sebe zapadajících dílů.Kontrastní praporek červené barvy s bílou číslicí.

Golfová jamka s praporkem

Silverline Domácí patovací jamka

Vhodná k domácímu použití či ve volných chvílích ve vaší kanceláři.Míček se po zajetí do jamky elektronického vystřelovací zařízení automaticky vrací zpět k hráči.Systém určen pro dvě baterie 1,5 V, které nejsou součástí balení.

Domácí patovací jamka

Silverline Směrové tyčky

Slouží pro správné zamíření postoje, pozice míče a správného úhlu hlavy hole v impaktu.Zároveň možno použít pro kontrolu roviny švihu.Dodávány jako pár v praktické plastové tubě.

Směrové tyčky

Silverline Trubkový sběrač míčů

Pro 21 míčků.V části, kterou jsou sbírány míčky je kruhová pružina proti vypadávání míčku a v horní části odnímatelné víčko.

Trubkový sběrač míčů

Silverline Pop - Up čipovací kruh

Snadná montáž, odolná sít, průměř otvoru 52 cm.Možnost libovolného umístění díky stabilní konstrukci.

Pop - Up čipovací kruh

Silverline Domácí patovací jamka

Jamku možno použít prakticky kdekoliv.Ideální pro domácí soutěžení či do kanceláře.Hrát se dá ze dvou stran.Na výběr dvě barevná provedení a ze dvou druhů materiálů.Zelené provedení plastové a stříbrné je hliníkové.

Domácí patovací jamka

Silverline švihový tréninkový kroužek

Švihový tréninkvý kroužek slouží před hrou k procvičení.Pomáhá k optimálnímu tempu vašeho švihu.Nasazuje se na hlavu hole přes šhaft.

švihový tréninkový kroužek

Silverline Cvičné míče

Plastové cvičné děrované míče sloužící na rozehraní či domací použití.Balení 12 kusů, různé barvy.

Cvičné míče