Golfové hole pro leváky

Silverline Tour classic TC - 46

Nová řada TC - 46 se vyznačuje vysokou hratelností a vysokou mírou odpouštění.Ideální set pro začínající hráče za vynikající cenu!Hlavy holí jsou vyrobené z nerezavějící oceli a velká dutina v zadní části umožnilo dobré rozložení váhy a posunutí těžiště pro vyšší trajektórii míče. Set obsahuje: dřevo 3, železa 5, 7, 9 a SW nebo hybrid, 7, 9 a SW a putter.

Tour classic TC - 46

Benross HTX driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá vyšší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV. CT Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černošedém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage a gripem Golf Pride Tour Velvet 360.

HTX driver

Benross TRIBE MDJ5 Putter

Puttery TRIBE MDJ Milled jsou založeny na mimořádných tvarech, které hráče okamžitě upoutají a nabízejí vynikající vyvážení a perfektní zamíření hlavy hole.Hlava hole je vyrobena ze dvou kusů materiálu a pomocí laseru naprosto přesně vyfrézována!Použitý materiál je nerezová ocel typu 304.Úderová plocha má přesně frézované drážky, které míči udělují důležitý forwardspin pro plynulé rolování míče k jamce.Drážky splňují všechny požadavky R & A pravidel.Kombinace černé barvy a chromového povrchu poskytuje výjimečnou estetiku a trvanlivost.Zvyšuje vizuální kontrolu pohybu hlavy hole a dobré provedení úderu.Z celkem pěti možných variant si vybere opravdu každý podle vkusu.Na holi je použit měkký bezešví grip Lamkin SINK 11 " poskytující vynikající kontrolu v jakémkoliv počasí v provedení mid size, který je upřednostňován předními hráči na Tour.

TRIBE MDJ5 Putter

Benross HTX Fairway Wood

Získejte maximální hratelnost a kontrolu a zároveň maximální délku ran pomocí HTX dřev! Byla navržena k využití stejné stabilní technologie používané při výrobě driverů včetně CT Responce kanálu, který pomáhá pružnému efektu úderové plochy a pomáhá tak prodloužit délku vašich ran. Duální hlava, která je vyrobena z titanu je spojena s širokým moderním tělem, které pomáhá snížit a prohloubit těžiště, takže hráči si mohou být jisti, že zahrají své rány z jakékoliv pozice.Hlava hole provedena v černošedé barvě a v horní části je umístěn směrový terč. Na výběr ze dvou loftů 15.5° a 19°. Hůl je standardně osazena shaftem Mitshubishi Kuro Kage a gripem Golf Pride Tour Velvet 360.

HTX Fairway Wood

Benross PURE Proto LH Fairway

PURE Proto fairway je výsledkem dlouholetého vývoje pro levoruké hráče.Je to moderní dřevo s klasickou hlavou hole a je účiné od odpaliště až do vyšší rough.Díky nízkému těšišti pomáhá zvýšit moment setrvačnosti díky které je dosažena vysoká přesnost i při úderu mimo střed.Vynikající volba pro vaši hru!Hůl je standardně dodávána na grafitovém shaftu Aldila DVS 75.

PURE Proto LH Fairway

Benross HTX hybrid

Benross HTX hybrid nabízí jednoduchou a účinnou náhradu dlouhých želez bez ztráty délky a směru a zvyšuje komfort a přesnost úderu.Inovativní CT Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černošedém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 14 a 17 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Nižší a hlubší těžiště hole umožňuje lépe trefovat míč z jakékoliv pozice.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Golf Pride Tour Velvet 360, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

HTX hybrid

Benross PURE Proto LH Escape

Pure Proto Escape je výsledkem dlouholetého vývoje pro levoruké hráče.Vynikající altenativa za dlouhá železa nabízející díky široké hlavě a kompaktní úderové ploše nízko položené těžiště a tím možnost úspěšného úderu z jakékoliv pozice.Díky dvěma vyvažovacím prvkům v zadní části zaručuje vysokou trajektorii a pronikavý let.Vynikající volba pro vaši hru!Hůl je standardně dodávána na grafitovém shaftu Aldila DVS-I.

PURE Proto LH Escape

Benross TRIBE MDA4 Putter

Puttery TRIBE MDA díky kombinaci původních tvarů a moderních prvků přinášejí nové dimenze vašeho patování.Úderová plocha má přesně frézované drážky, které míči udělují důležitý forwardspin pro plynulé rolování míče k jamce.Drážky splňují všechny požadavky R & A pravidel. Hlava je vyrobena z nerezové oceli typu 304 v matné černé barvě s bílými směrovými čárami..Barevná úprava povrchu je provedena technologií Bold Black Finish.Na holi je použit měkký bezešví grip Lamkin SINK 11″ round poskytující vynikající kontrolu v jakémkoliv počasí v provedení mid size, který je upřednostňován předními hráči na Tour.

TRIBE MDA4 Putter

Benross HTX Irons 5-SW: graphite

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez HTX.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Mitsubishi Kuro Kage , které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 4 je možno k sadě dokoupit.

HTX Irons 5-SW: graphite

Benross HTX Irons 5-SW: steel

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez HTX.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s ocelovými shafty KBS Tour 90 , které nabízí nižší trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 4 je možno k sadě dokoupit.

HTX Irons 5-SW: steel

Silverline Putter SUPREME 3

Putter SUPREME je klasický typ kladívko.Úderová plocha využívá polymérový insert, vodící směrová čára, standardní délka (35").

Putter SUPREME 3

Silverline Putter SUPREME 2

Putter SUPREME 2 je klasický mallet.Úderová plocha využívá polymérový insert, dvě vodící čáry pro snadné zamíření.Standardní délka (35").

Putter SUPREME 2

Silverline Two - Way Chipper

Chipper je určen pro hráče, kteří neradi přihrávají pomocí wedge.Loft 36 °, lie 73 °, True Temper ocelový shaft délky 35".Možnost použití pro levoruké i pravoruké hráče.

 Two - Way Chipper

Silverline Putter Classic

Putter kterému se lidově říká "kladívko". Možné použití pro levoruké i pravoruké hráče. Centrální čárka pro lepší míření a založení za míč. Vhodný pro hraní minigolfu. Na výběr dvě délková provedení.

Putter Classic