Benross DELTA X Fairway Wood

Získejte maximální délku ran a mimořádnou kontrolu pomocí DELTA X dřev! Hůl je koncipována pro hráče s vyšší švihovou rychlostí. Byla navržena k využití stejné technologie používané při výrobě driverů včetně delta sole structure, která maximálně zpevňuje tělo hlavy hole a pomáhá pružnému efektu úderové plochy prodloužit délku vašich ran. Hlava je vyrobena z nerezové oceli 17 - 4  v designu CT - face a je spojena s širokým tělem, které pomáhá snížit a prohloubit těžiště, takže hráči si mohou být jisti, že zahrají své rány z jakékoliv pozice.Hlava hole provedena v černé barvě a v horní části je umístěn směrový terč. Na výběr ze dvou  loftů 15° a 19°. Hůl je standardně osazena shaftem Fujikura VENTUS blue či black a gripem Lamkin Crossline.

Hůl je k dispozici i levostranném provedení.

DELTA X Fairway Wood
4890 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Putter SUPREME 2

Putter SUPREME 2 je klasický mallet.Úderová plocha využívá polymérový insert, dvě vodící čáry pro snadné zamíření.Standardní délka (35").

Putter SUPREME 2

Silverline Putter Classic

Putter kterému se lidově říká "kladívko". Možné použití pro levoruké i pravoruké hráče. Centrální čárka pro lepší míření a založení za míč. Vhodný pro hraní minigolfu. Na výběr dvě délková provedení.

Putter Classic

Benross TRIBE MDX1 Putter

Puttery TRIBE MDX díky kombinaci původních tvarů a moderních prvků přinášejí nové dimenze vašeho patování.Úderová plocha má přesně frézované drážky, které míči udělují důležitý forwardspin pro plynulé rolování míče k jamce.Drážky splňují všechny požadavky R & A pravidel. Hlava je vyrobena z nerezové oceli typu 304 v matné černé barvě s bílými směrovými čárami..Barevná úprava povrchu je provedena technologií Bold SilverFinish. Na holi je použit měkký bezešví grip Benross TRIBE 11″ round v provedení mid size, který je upřednostňován předními hráči na Tour.

TRIBE MDX1 Putter