Silverline Hybrid s uhlíkovou korunou hlavy

Hybrid má jedinečnou koncepci s uhíkovou korunou hlavy hole.Díky tomu je maximálně sníženo těžiště a dosahováno vyšší trajektorie.Na výběr provedení s lofty 17 a 21 stupňů.

Hybrid s uhlíkovou korunou hlavy
1899 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Titanový driver CHAMPION X - 24

Titanová hlava s 460 ccm na bat-Series CHAMPION X-24 shaftu.Rozložení hmotnosti a tím i zaměření hlavy hole může být optimálně přizpůsobeno pomocí vyměnitelných závaží. Driver je koncipován pro vyšší trajektorii dráhy letu, což vede k lepší kontrole a větší vzdálenost.

Titanový driver CHAMPION X - 24

Benross Pearl Fairway wood

PEARL fairway nabízí klasický design s duální konstrukcí hlavy hole a díky nízkému těžišti zvyšuje univerzálnost použití. Hlava hole je vyrobena z 17-14 oceli.Umožňuje hru z jakékoliv pozice a nabízí vyšší vzdálenost spojenou s vyšší trajektorií a vynikajícím akustickým projevem.Hlava hole má stejně jako driver zabudovaný CT Response kanál pro maximální pružný efekt úderové plochy pro maximální délku vašich úderů!Je v matném provedení bílošedivé barvy. Hůl je standardně osazena speciálně vyvinutým shaftem Fujikura vista PRO Pearl a gripem Lamkin R.E.L. Ace Ladies.K dispozici v loftech 18º a 21º.

Pearl Fairway wood

Benross Pearl irons

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez Pearl.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu Pearl velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 6 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Fujikura Vista PRO Pearl Ladies, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 5 je možno k sadě dokoupit.

Pearl irons