Silverline Cestovní vak

Součástí vaku jsou integrovaná koléčka.Polstrované čelo a vysoce funkční čelní kapsa.Dva manipulační držáky, zip po celém obvodu a kapsička na vizitku.

Cestovní vak
1990 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Dešník na vozík

Vynikající deštník pro umístění přímo na Váš vozík!Maximální možné prodloužení rukojeti umožňuje stát pod deštníkem hráči jakékoliv velikosti!Jedná se o nově vyvinutý a patentovaný uzavíratelný systém.Je velmi lehký a stabilní.Průměr je 133cm.Skelet a hřídel s příměsí skelné tkaniny, držadlo polyesterová tkanina s teflonem.

Dešník na vozík

Silverline Cestovní vak

Velice atraktivní design!Robusní konstrukce s integrovanými kolečky, polstrované čelo vaku a vysoce funkční vnější kapsa, ramenní popruh.Dvě manipulační poutka.Na výběr Černomodré a černostříbrné provedení.

Cestovní vak

Silverline allweather dámská rukavice černá pro levoruké hráčky

Rukavice vhodná do špatných povětrnostních podmínek mezi které pátří déšť a padající mlha!Vyrobena z pružné syntetické tkaniny.V oblasti hřbetu prstů a prstních kloubů syntetické rozšíření umožňující volnější pohyb a zabraňuje možnému roztržení při velkém pnutí. Oblast dlaně a palce vystužena pro vetší odolnost.Opatřena markovátkem.

allweather dámská rukavice černá pro levoruké hráčky