Silverline Golfový vozík STT 300

Extrémně kompaktní čtyřkolový vozík.Upevnění bagu pomocí rychloupínacích spon.Odnímatelná plastová kola, parkovací brzda, odolné plastové pouzdro na příslušenství, integrovaný držák na láhev a dva míčky.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.
Golfový vozík STT 300
6690 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Golfový vozík STT 410

Tříkolový golfový vozík STT 410 má dvojitou hliníkovou konstrukci.Odnímatelná kolečka s gumovým povrchem, parkovací brzdu, uzavírací box pro scorekartu a doplňky,dva elastické upínací popruhy pro upevnění všech variant bagů. Součástí je integrovaný držák na deštník a držák na láhev.

Golfový vozík STT 410

Silverline Golfový vozík MINI

Třídílný golfový vozík MINI je vyroben z hliníku a je velmi lehký.Má držák na score kartu a míčky, který je polohovací stejně jako rukojeť dle potřeby.Plastová kolečka mají gumové obložení.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.

Golfový vozík MINI

Silverline Golfový vozík STT 200

Tříkolový vozík STT 200 má odlehčená odnímatelná plastová kolečka, robustní konstrukci a vynikající skladnost.Parkovací brzda, plastový držák na příslušenství a dvě prohlubně na míčky.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.Držák na deštník jako volitelné příslušenství.

Golfový vozík STT 200