Silverline Golfový vozík TIGER

Vynikající vozík TIGER má tři nafukovací kolečka, která obstarávají velmi dobrý jízdní komfort!Brzda na obě kola, odnímatelná chladící kapsa na pití a příslušenství. Pumpička pro nafukovací jako součást vozíku.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.Držák na deštník jako volitelné příslušenství.
Golfový vozík TIGER
5399 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Golfový vozík STT 410

Tříkolový golfový vozík STT 410 má dvojitou hliníkovou konstrukci.Odnímatelná kolečka s gumovým povrchem, parkovací brzdu, uzavírací box pro scorekartu a doplňky,dva elastické upínací popruhy pro upevnění všech variant bagů. Součástí je integrovaný držák na deštník a držák na láhev.

Golfový vozík STT 410

Silverline Golfový vozík BUNNY

Golfový vozík BUNNY je vyroben z pevné ocelové konstrukce.Má držák na score kartu, dva míčky, odnímatelná kolečka s kulovými ložisky a vyniká snadnou skladností.Vynikající poměr užitné hodnoty a ceny!

Golfový vozík BUNNY

Silverline Golfový vozík STT 200

Tříkolový vozík STT 200 má odlehčená odnímatelná plastová kolečka, robustní konstrukci a vynikající skladnost.Parkovací brzda, plastový držák na příslušenství a dvě prohlubně na míčky.Robusní závit na připevnění držáku na deštník jako součást vozíku.Držák na deštník jako volitelné příslušenství.

Golfový vozík STT 200