Silverline Big Bird X - 21

Kompletní set, který je složen z holí 1, 3 a 5 dřevo a set želez 4 - SW (dámské provedení obsahu dřeva 3, 5 a 7). Set holí je na grafitovém shaftu R v pánském a L v dámském provedení. Hole se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, hlavy holí želez jsou vyrobeny z nerezové ocel 17 - 4 a úderové plochy dřev mají titanovou úderovou plochu.Díky maximalizované úderové ploše kombinované z větším offsetem umožnující hru širokému spektru hráčů včetně začátečníku.

Big Bird X - 21
8490 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Tour Classic TC - 46 půlset

Půlset s maximální tolerancí pro odpuštění špatných ran.Vynikající kompromis mezi cenou a výkonností!Hole jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé hráče.Hlavy hybridů a želez z nerezové oceli.Velká dutina a široká líc pro rozložení váhy do zadní části pro nižší těžiště napomáhající vyšší trajektorii ran .Grafitové shafty tvrdosti regular s antivibrační úpravou. Set obsahuje fairway wood 15°, železa 5, 7, 9, SW a putter.

Tour Classic TC - 46 půlset

Silverline Tour Classic TC-41

Set holí s maximální tolerancí pro odpuštění špatných ran.Vynikající kompromis mezi cenou a výkonností!Driver s titanovou hlavou velikosti 460cc, hlavy hybridů a želez z nerezové oceli.Velká dutina a široká líc pro rozložení váhy do zadní části pro nižší těžiště napomáhající vyšší trajektorii ran .Grafitové shafty tvrdosti regular s antivibrační úpravou. Set obsahuje Driver 11,5°, fairway wood 18°, hybrid 24°, set želez 6 - SW, putter a cart bag v provedení černo/stříbrná.

Tour  Classic TC-41

Silverline Tour Classic TC - 46 půlset

Půlset s maximální tolerancí pro odpuštění špatných ran.Vynikající kompromis mezi cenou a výkonností!Hole jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé hráče.Hlavy hybridů a želez z nerezové oceli.Velká dutina a široká líc pro rozložení váhy do zadní části pro nižší těžiště napomáhající vyšší trajektorii ran .Grafitové shafty tvrdosti regular s antivibrační úpravou. Set obsahuje fairway wood 15°, hybrid 22°, železa 7, 9, SW a putter.

Tour Classic TC - 46 půlset