Benross DELTA irons 5-SW: steel

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez DELTA.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu DELTA velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů!
Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Fujikura ATMOS red , které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 4 a GW je možno k sadě dokoupit.

DELTA irons 5-SW: steel
2290 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross DELTA irons 5-SW: steel

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez DELTA.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu DELTA velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s grafitovými shafty Fujikura ATMOS red , které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 4 a GW je možno k sadě dokoupit.

DELTA irons 5-SW: steel

Benross EVOLUTION R irons 4 - PW: steel

Kompaktní profil, malý offset, úzká líc a vynikající obvodové vyvážení.Vytvořeny pro hráče, kteří preferují vysokou kontrolu míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez EVOLUTION R.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Patentový systém duál "SPEED CAVITY" v patce hole zvyšuje čelní flexibilitu a odrazivost úderové plochy, což pomáhá rychlosti míče a jeho doletu.Systém je založen na podobném trampolinovém efektu jako u driverů.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431.To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX Compressor type R velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 4 - PW a standardně dodáván s ocelovými shafty KBS Tour 90 , které nabízí nižší trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo GW je možno k sadě dokoupit.

EVOLUTION R irons 4 - PW: steel

Benross EVOLUTION R irons 4 - PW: graphite

Kompaktní profil, malý offset, úzká líc a vynikající obvodové vyvážení.Vytvořeny pro hráče, kteří preferují vysokou kontrolu míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez EVOLUTION R.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Patentový systém duál "SPEED CAVITY" v patce hole zvyšuje čelní flexibilitu a odrazivost úderové plochy, což pomáhá rychlosti míče a jeho doletu.Systém je založen na podobném trampolinovém efektu jako u driverů.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431.To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX Compressor type R velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů! Set je koncipován 4 - PW a standardně dodáván s grafitovými shafty Mitsubishi Rayon Kuro Kare Black KBS, které nabízí střední trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo GW je možno k sadě dokoupit.

EVOLUTION R irons 4 - PW: graphite