Benross Pro Shell X mikina pánská

Vyrobena z velmi příjemného fleece materiálu.Opatřen zipem pro snadné oblékaní.Na výběr z několika barevných provedení.

Pro Shell X mikina pánská
1890 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross XTEX nepromokavá pánská bunda

XTEX Wateproof Mens Jacket bunda je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu a odolná proti větru.Je prodyšná a díky obousměrnému vestavěnému materiálu zaručuje maximální svobodu pohybu. Bunda je extrémně lehká a skladná, vybavena vodotěsnými zipy, záruka nepromokavosti je 2 roky, suché zipy na rukávech proti vniknutí vody a v zadní části je prodloužena z důvodu ochrany zad a beder.

XTEX nepromokavá pánská bunda

Benross Zimní rukavice

Vynikající ochrana před zimou a deštěm!Rukavice mají oddělený prostor pro palec a ostatní prsty.Uvnitř kompletní telelné polstrování. klíčové vlastnosti: - nepromokavost 5000mm, prodyšnost 5000mm, elastické ukotvení v oblasti zápěstí.

Zimní rukavice

Benross Pearl Hydro Pro X nepromokavé pánské kalhoty

Benross Hydro Pro X Waterproof kalhoty jsou 100% nepromokavé a odolné proti větru.Díky použité tkanině 2,5 Ply XTEX je to nejlehčí a nejvíce vodě odolný model v historii značky!Maji dvě boční kapsy a zadní kapsu na scorekartu,elastický pás a dva zipy na boku nohavic ke kolenům usnadňují sundaní a omezují ušpinění ostatního oblečené.Nepromokavost je dva roky. klíčové vlastnosti: - nepromokavost 10000 mm, prodyšnost 10000mm, podlepené švy, Vodotěsné kapsy, kapsa na scorekartu, smyčky pro pásek.

Pearl Hydro Pro X nepromokavé pánské kalhoty