Silverline Dětské rukavice zimní

Dětské rukavice zimní chrání před větrem a studenému počasí.Vyrobeny z flecce materiálu a umělé kůže.
Barva černá.Velikosti S, M a L.
Prodávány jako pár na obě ruce.

Dětské rukavice zimní
469 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Silverline Dětský golfový set modrý

Dětský golfový set SP - 24 je použitím shaftů a materiálu speciálně konstruován pro snadné trefení míče všech malých nadějných golfistů.Driver má velký sweet spot s vysokou tolerantností trefení mimo střed a železa mají nízké těžiště pro vyšší trajektorii.6 ti dílná sada obsahuje driver, železa 5, 7, 9, SW a putter.Možnost dokoupit hybrid a lob wedge loft 60°.Pro děti od osmi do jedenácti let nebo výškovém rozsahu 1,36 až 1,49 m.Možnost pravostranné i levostranné provedení.

Dětský golfový set modrý

Silverline Juniorský golfový bag

Juniorský standbag s nožičkami. Čelní kapsa, velká boční a další malá na drobnosti. Tři oddělené přihrádky na hole. Barva žlutá, červená, modrá a šedivá. Barvy určují pro kterou variantu holí je bag určen.

Juniorský golfový bag

Benross Junior set green M

Set určen pro děti o výšce 125 - 140 cm. Skláda se z driveru, fervejového dřeva, železa 7 a PW, putteru a stand bagu. Hole mají speciálně odlehčené shafty pro maximální eliminaci váhy a driver vyšší loft pro maximální trajektorii. Hlavy želez mají maximalizovanou velikost hlav a úderové plochy pro zjednodušení kontaktu s míčem.

Junior set green M