Benross Pearl Pro Shell THERMO-FILL vesta dámská

Multifunkční ochrana proti povětrnostním vlivům!Maximální prodyšnost, dvě kapsy opatřené zipy z nichž jedna je nepromokavá, vnitřní fleece, vysoký límec pro ochranu krku.Velice lehká a skladná.

Pearl Pro Shell THERMO-FILL vesta dámská
1990 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross XTEX nepromokavá pánská bunda

XTEX Wateproof Mens Jacket bunda je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu a odolná proti větru.Je prodyšná a díky obousměrnému vestavěnému materiálu zaručuje maximální svobodu pohybu. Bunda je extrémně lehká a skladná, vybavena vodotěsnými zipy, záruka nepromokavosti je 2 roky, suché zipy na rukávech proti vniknutí vody a v zadní části je prodloužena z důvodu ochrany zad a beder.

XTEX nepromokavá pánská bunda

Benross Pearl Hydro pro nepromokavé dámské kalhoty

Benross Hydro Pro Waterproof kalhoty jsou 100% nepromokavé a odolné proti větru.Maji dvě boční kapsy a zadní kapsu na scorekartu,elastický pás a dva zipy na boku nohavic ke kolenům usnadňují sundaní a omezují ušpinění ostatního oblečené.Nepromokavost je dva roky. klíčové vlastnosti: - nepromokavost 10000 mm, prodyšnost 10000mm, podlepené švy, Vodotěsné kapsy, kapsa na scorekartu, smyčky pro pásek.

Pearl Hydro pro nepromokavé dámské kalhoty

Benross Pro Shell X hybrid bunda pánská

Multifunkční ochrana proti povětrnostním vlivům!Maximální prodyšnost, dvě kapsy opatřené zipy, na rukávech pásky na suchý zip pro stažení, vnitřní fleece, vysoký límec pro ochranu krku.Velice lehká a skladná.

Pro Shell X hybrid bunda pánská