Benross Zimní rukavice

Vynikající ochrana před zimou a deštěm!Rukavice mají oddělený prostor pro palec a ostatní prsty.Uvnitř kompletní telelné polstrování.

klíčové vlastnosti:

- nepromokavost 5000mm, prodyšnost 5000mm, elastické ukotvení v oblasti zápěstí.

 

Zimní rukavice
599 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross Pearl Hydro pro nepromokavé dámské kalhoty

Benross Hydro Pro Waterproof kalhoty jsou 100% nepromokavé a odolné proti větru.Maji dvě boční kapsy a zadní kapsu na scorekartu,elastický pás a dva zipy na boku nohavic ke kolenům usnadňují sundaní a omezují ušpinění ostatního oblečené.Nepromokavost je dva roky. klíčové vlastnosti: - nepromokavost 10000 mm, prodyšnost 10000mm, podlepené švy, Vodotěsné kapsy, kapsa na scorekartu, smyčky pro pásek.

Pearl Hydro pro nepromokavé dámské kalhoty

Benross Pro Shell X tričko pánské

Výrazné prošívání rukávu a na bocích vytváří pevnější formu a lepší vzhled.Celkem čtyři knoflíčky.Výběr z několika barevných provedení.

Pro Shell X tričko pánské

Benross Pearl Hydro Pro nepromokavá dámská bunda

Hydro pro bunda je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu a odolná proti větru.Je prodyšná a díky obousměrnému vestavěnému materiálu zaručuje maximální svobodu pohybu. Bunda je extrémně lehká a skladná, vybavena vodotěsnými zipy, nepromokavost je 2 roky, rukávy mají elastickou vnitřní manžetu proti vniknutí vody a v zadní části je prodloužena z důvodu ochrany zad a beder. klíčové vlastnosti: nepromokavost 5000mm, prodyšnost 5000mm, podlepené švy.

Pearl Hydro Pro nepromokavá dámská bunda